LAYOUT CUT
główna o gabinecie galeria gabinetu kontkat
LAYOUT CUT
zabiegi podstawowe
zabiegi specjalne
zabiegi lecznicze
pielęgnacja ciała
pielęgnacja dłoni i stóp
makijaże
masaże
poradnictwo i kosmetyki
zabiegi bdr
mezoterapia igłowa
wybielanie zębów
zdrowe nogi
lasery
biosklepik
zabiegi medyczne
dietetyczka
trychologia
karboksyterapia
fotel
 


:: Lasery

________________________________________________________________

 

:: ZABIEGI

  • DEPILACJA LASEROWA
  • SYSTEM LECZENIA NADPOTLIWOŚCI
  • FOTOODMŁADZANIE
  • LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ
  • ZAMYKANIE NACZYNEK
  • LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU I RUMIENIA

:: Depilacja laserowa-laser Light Sheer ET

Najbardziej zaawansowaną technologią w efektywnym usuwaniu niechcianego owłosienia jest działający powierzchniowo laser diodowy Light Sheer. Emituje on łagodną wiązkę promieni, przenikając przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Zabiegi muszą być powtórzone 3-4 razy w odstępie od 4-9 tygodni. Efekty działania lasera Light Sheer są imponujące. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30% włosów, a po całej serii do 98%.

:: System leczenia nadpotliwości mikrofalą metodą MiraDry

Nadpotliwość jest problemem nie tylko natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Dotychczasowe metody jej leczenia nie zapewniały trwałego efektu i częstokroć wiązały się z koniecznością ingerencji chirurgicznej. MiraDry nie wymaga wykonania żadnych nacięć czy nakłuć, nie zaburza także zdolności ludzkiego organizmu do chłodzenia się.
Zabieg dzięki oddziaływaniu bezpośrednio na gruczoły potowe pod pachami znacząco redukuje ilość wydzielanego potu i jego zapach. Jego skuteczność potwierdzona została w licznych badaniach klinicznych. Ilość wydzielanego potu jest zredukowana o 85-95%.
Trwały efekt leczniczy jest wynikiem zablokowania gruczołów potowych. Co ważne, wraz z upływem czasu nie ulegają one regeneracji, jak miało to miejsce w przypadku tradycyjnych metod leczenia nadmiernej potliwości. W 90% jeden zabieg z wykorzystaniem MiraDry przynosi pożądane efekty.

:: Zamykanie naczynek

Zabieg wykorzystuje energię świetlną IPL, która jest pochłaniana przez hemoglobinę, krew "ścina się" i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu.

:: Fotoodmładzanie

Jest to zabieg polegający na odmładzaniu skóry za pomocą światła, które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu typu III. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory oraz wygładzają drobne zmarszczki.

::Usuwanie rumienia i leczenie trądziku pospolitego>

Odpowiednio dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i niszczy bakterie wywołujące trądzik. Światło IPL powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych. Światło IPL działa także przeciwzapalnie przy czym likwiduje defekty powstałe po trądziku.
 
Create by ESKA. www.uroda-chrzanowska.pl - all rights reserved OdwiedĽ nasz profil na Facebook Facebook