LAYOUT CUT
główna o gabinecie galeria gabinetu kontkat
LAYOUT CUT
zabiegi podstawowe
zabiegi specjalne
zabiegi lecznicze
pielęgnacja ciała
pielęgnacja dłoni i stóp
makijaże
masaże
poradnictwo i kosmetyki
zabiegi bdr
mezoterapia igłowa
wybielanie zębów
zdrowe nogi
lasery
biosklepik
zabiegi medyczne
dietetyczka
trychologia
karboksyterapia
fotel


 


Witam serdecznie na stronie internetowej Gabinetu Kosmetycznego Uroda.

Gabinet mój mieści się od 1984 roku przy ul. Waryńskiego w spokojnej dzielnicy Ząbkowic Śląskich. Pracuję tu z zespołem specjalistów dla których kosmetyka jest nie tylko pracą, ale również ogromną pasją.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz mistrzowskie w zawodzie kosmetyczki a z racji długoletniej pracy mam także doświadczenie i umiejętności niezbędne do profesjonalnej dbałości
o klientów. W tym zawodzie należy stale podnosić kwalifikacje, stąd codzienną moją dewizą jest:

:: FACHOWOŚĆ WYMAGA DOSKONALENIA I DOŚWIADCZENIA.

Działalność swoją rozpoczynałam i zdobywałam kwalifikacje w trudnych warunkach lat 80-tych, doskonaląc przy tym swoją wiedzę i umiejętności podczas wieloletniej pracy w oddziale wrocławskim Polskiego Stowarzyszenia Kosmetyczek (mój nr legitymacji 94 jest jednym z pierwszych w Polsce) oraz w Krajowej Izbie Kosmetycznej.

Wielkim wydarzeniem dla mnie było uczestnictwo w pierwszych kongresach kosmetycznych w latach 90-tych. Kongresy te zapoczątkowały rozwój kosmetologii jako nauki oraz masowość w dostępie do wiedzy kosmetycznej (audycje telewizyjne, radiowe, prasowe wydawnictwa specjalistyczne itp).

Moimi nauczycielami była kadra wyróżniających się fachowców w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii m.in. B. Jaroszewska, dr Zofia Gerlicz-Pruszyńska , dr A. Sankowski, dr H. Knakiewicz, A. Klocek, J. Skórczyńska, J. Zwolińska i wiele innych, którzy mieli znaczący wpływ na moją edukację zawodową. Ponadto miałam dużo szczęścia, bo na drodze zawodowej nawiązałam również przyjaźnie koleżeńskie, które trwają i owocują wymianą doświadczeń zawodowych. Nie zapominam o Ani z Lubina, Anecie, Wioli, Agacie, Joli z Wrocławia, Izie, Beni i Anecie z Legnicy z którymi spotykam się prywatnie i na szkoleniach. Obecnie jestem członkiem Klubu Kosmetyczek przy Związku Przedstawicieli i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej ponieważ przynależność do organizacji zawodowych daje mi stałą możliwość dokształcania się w tajnikach kosmetycznych. W odniesieniu do lat 80-tych, 90-tych dziś potencjalny klient gabinetu kosmetycznego to dobrze wyedukowana osoba która ma świadomość serwowanych jej usług. Dlatego też nieprzerwanie poprzez systematyczne uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach
i targach podnoszę swoje oraz pracowników kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu usługi w moim gabinecie są nowoczesne, skuteczne i bezpieczne oraz oparte na współpracy z lekarzami.

Z ogromną pasją i zaangażowaniem podjęłam się wykonywania zawodu kosmetyczki od 1984 r. osiągając przy tym sukces osobisty i zawodowy. Na przestrzeni mojej pracy przygotowałam wiele młodych dziewcząt do zawodu kosmetyczki współpracując w tym kierunku z Powiatowym Urzędem Pracy i wrocławskimi szkołami kosmetycznymi Jedną z nich była Wioletta z którą przepracowałam 15 lat.

Współpracując z Ząbkowickim Ośrodkiem Kultury w latach 90-tych powstało z moim udziałem kilka imprez np. W promieniach wiosennego słońca, Moda i uroda, Czar spojrzenia. Angażuję się również
w poradnictwo kosmetyczne, współpracuję z Gazetą Wiadomości Powiatowe, gdzie zamieszczam własne artykuły.

W latach 2002-2004 prowadziłam drugi gabinet kosmetyczny na terenie uzdrowiska Przerzeczyn Zdrój. Zabiegi odnowy biologicznej wykonywane w tym gabinecie były m.in. uzupełnieniem usług oferowanych przez uzdrowisko. Obecnie zawiesiłam działalność gabinetu w tym uzdrowisku. W 2004 roku moje dwa gabinety kosmetyczne uzyskały wyróżnienie Państwowej Inspekcji Pracy za udział
w ogólnopolskim programie Bezpieczeństwo w małych przedsiębiorstwach.

 

Aby zwiększyć zakres usług i komfort zabiegów w 2007 roku przeprowadziłam gruntowny remont i modernizację gabinetu. Teraz w nowym rajskim ogrodzie gabinetu kosmetycznego można zrelaksować siły, zadbać o ciało i umysł przy użyciu nowoczesnej aparatury oraz dobranych kosmetyków. Wykonujemy specjalistyczne usługi spełniając przy tym oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Nade wszystko cenię sobie najbardziej zadowolenie i zaufanie moich klientów.

Kazimiera Chrzanowska

 
         
Create by ESKA. www.uroda-chrzanowska.pl - all rights reserved Odwiedź nasz profil na Facebook Facebook