LAYOUT CUT
główna o gabinecie galeria gabinetu kontkat
LAYOUT CUT
zabiegi podstawowe
zabiegi specjalne
zabiegi lecznicze
pielęgnacja ciała
pielęgnacja dłoni i stóp
makijaże
masaże
poradnictwo i kosmetyki
zabiegi bdr
mezoterapia igłowa
wybielanie zębów
zdrowe nogi
lasery
biosklepik
zabiegi medyczne
dietetyczka
trychologia
karboksyterapia
fotel
 


::ZABIEGI MEDYCZNE
________________________________________________________________

:: MEZOTERAPIA IGŁOWA
Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda pozwalająca przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. Skutecznie odmładza skórę, a śródskórnie podane substancje aktywne stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny.

Istnieje wiele technik mezoterapii igłowej. Do najpopularniejszych zalicza się technikę mikropęcherzykową oraz nappage, którą można wykonać zarówno ręcznie jak i pistoletem do mezoterapii. Do wstrzyknięć stosuje się koktajle, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących i regenerujących. Zawierają one witaminy, aminokwasy, oligoelementy, wyciągi tkankowe oraz kwas hialuronowy. Przed zabiegiem wykonuje się znieczulenie miejscowe kremem znieczulającym. Nastepnie aplikuje się odpowiedni koktajl przy użyciu igły 30G 1/2. Zabieg trwa około 1h-1,5h.

:: WYPEŁNIACZE
Są efektywnymi preparatami, które dają możliwość kształtowania powierzchni skóry, korekcji fałdów i zmarszczek a tym samym utrzymują młody i piękny wygląd.W ostatnich latach stabilizowany kwas hialuronowy stał się najczęściej stosowanym materiałem wypełniającym.

Kwas hialuronowy jest fizjologicznym składnikiem naszych tkanek, odpowiedzialnym za utrzymanie odpowiedniej wilgotności skóry. Stopniowo wchłaniany kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze i podnosi jej powierzchnię poprzez wypełnienie objętości tkanki nadając jej na nowo sprężystość i elastyczność. Efekt jest długotrwały lecz nie permanentny a jego trwałość jest sprawą indywidualną, zazwyczaj utrzymuje się około 9-12 miesięcy. Zabieg można powtarzać.

ZASTOSOWANIE WYPEŁNIACZY:
- wygładzenie zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki
- korekcja zapadniętych okolic oczu
- modelowanie konturów twarzy- policzków, podbródka
- korekcja zmarszczek palacza
- powiększanie objetości warg, ujędrnianie ust
- wygładzanie zmarszczek dekoltu i szyi

W moim gabinecie dostępne są katalogi z pełną ofertą zabiegów medycznych wraz z cennikiem. Zapraszam do indywidualnej konsultacji i skorzystania z usług.

 


 
     
Create by ESKA. www.uroda-chrzanowska.pl - all rights reserved OdwiedĽ nasz profil na Facebook Facebook