Zabiegi z użyciem kwasów (peelingi chemiczne)

Exuviance Professional

  • Zabieg Exuviance Proffesional dla skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym "stop naczynkom"
  • Zabieg Exuviance Proffesional na okolice oczu "witajcie piękne oczy"
  • Zabieg Exuviance Proffesional dla skóry suchej i wrażliwej "odżywczy koktajl dla skóry"
  • Zabieg Exuviance Proffesional dla skóry normalnej i mieszanej - "skóra w blasku zdrowia"

 

Exuviance Laboratorium Neo Strata, to marka obecna w wielu krajach na świecie. Zastosowane produkty pochodzą z najnowszych badań naukowych chronione ogólnoświatowym patentem.

Zastosowanie specjalnej technologii KOMPLEKSÓW AMFOTERYCZNYCH (przenikanie do skóry) umożliwia dostarczenie do skóry większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnień i uszkodzenia skóry.

Wysokiej jakości ekstrakty roślinne i wyciągi ziołowe uzupełniają działanie aktywnych cząsteczek alfa- i poli-hydroksykwasów. Wszystkie produkty mają delikatny zapach cytrynowo-kwiatowy, co stanowi uzupełnienie komfortu zmysłu, węchu.

Retix C na twarz

Retix C należy do zabiegu stymulująco-złuszczającego na twarz i ciało

Aktywnymi składnikami są:

  • Retinol 4%, który nawilża, zagęszcza i rozświetla skórę
  • vitamina C jest silnym antyoksydantem i działa rozświetlająco na skórę twarzy
  • Proteoglikan - wykazuje działanie nawilżająco-kojące

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, skóra jest rozjaśniona, odmłodzona, a niedoskonałości skóry mniej widoczne.

Polecany jest zabieg w 3 seriach, w odstępach 3-4 tygodnie.

 

Retix C na oczy

Retix C Eye - to zabieg rewitalizujący okolice oka, jest to zabieg całoroczny i składa się z minimum 2 zabiegów z częstotliwością co 3-4 tygodnie (2 razy w roku).

Wskazanie do zabiegu: zmarszczki wokół oczu, przesuszenie skóry, przebarwienia i cienie pod oczami.

Składnikami aktywnymi zabiegu są: kwas ferulowy (stymuluje kolagen), kwas cytrynowy (wyrównuje koloryt skóry), kwas jabłkowy (rozjaśnia i wygładza skórę), kwas mlekowy (nawilża skórę), retinol (odmładza, działa przeciwzmarszczkowo), floretyna jest składnikiem pozyskiwanym z jabłek i posiada właściwości antyoksydacyjne, rozjaśnia skórę, poprawia uszkodzenia DNA komórek skóry. Wykazuje bardzo silne działanie fotoprotekcyjne - czyli ochrania skórę przed słońcem.

Retix C na okolicę oczu jest zabiegiem całorocznym, a jego skuteczność potwierdzona wieloma badaniami i zadowoleniem klientów (również moich).