Zabiegi z użyciem produktów kosmetycznych Gernetic

Gernetic International

Gernetic International to francuska firma, której nazwa oznacza naukę o procesach starzenia się, wykorzystuje osiągnięcia naukowe w dziedzinie biologii komórkowej. Produkty tej firmy rozwiązują różnorodne problemy począwszy od najprostszych do tych najbardziej złożonych. Firma oferuje zasadnicze linie kosmetyków stworzonych z myślą o potrzebach zarówno kobiet jak i mężczyzn, są to:

  • linia produktów do pielęgnacji twarzy (cery, rąk, biustu i ciała)
  • linia dedykowana dla młodzieży
  • linia specjalnego przeznaczenia (dla cer dojrzałych i problematycznych)

 

Zabiegi gabinetowe pielęgnacji twarzy

Zabiegi przeciwzmarszczkowe (anti-aging)

Celem zabiegu jest regeneracja, rewitalizacja skóry i wygładzenie zmarszczek, zabiegi polecane są dla osób po 50 roku życia. 

Zabiegi na zmiany rumieniowe

Celem zabiegu jest stymulacja krążenia krwi i regeneracja skóry.

Zabiegi dla cer trądzikowych

Celem zabiegu jest likwidacja zmian zapalnych, zwężenie porów skóry oraz normalizacja cery trądzikowej.

 

Zabiegi gabinetowe firmy Gernetic powinny być kontynuowane w warunkach domowych celem utrwalenia efektów zabiegu. Najważniejszym kosmetykiem w linii Gernetic jest krem SYNCHRO, który stanowi podstawę dla kolejno opracowywanych kosmetyków.

Krem SYNCHRO w swoim składzie zawiera ekstrakty roślinne z nagietka, dziurawca, posiada w swoim składzie olej migdałowy, woski pszczele, estry kwasów tłuszczowych oraz witaminy z grupy B6, A, C, E, H, aminokwasy, oraz mikroelementy. Ten krem jest stosowany z bardzo dobrymi efektami do regeneracji skóry twarzy, rąk, biustu i całego ciała. Doskonale sprawdza się po oparzeniach i przy bliznach różnego pochodzenia. Bogate składy wszystkich kosmetyków linii Gernetic doskonale sprawdzają się przy różnych problemach skórnych i zadowolą każdego wymagającego klienta.